Intencje na dziś

niedziela 16 Czerwiec
Godzina: 07:30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Natalii Norek z rodziną ze wspomnieniem zmarłego męża Stanisława
Godzina: 09:30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Róży Wilczęga oraz dzieci z rodzinami
Godzina: 11:00 Za + Małgorzatę Kubeczko w 2. rocznicę śmierci
Godzina: 14:00 Nieszpory
poniedziałek 17 Czerwiec
Godzina: 07:00 1. Za ++ Juliana Jakubiec, Wiesława Jakubiec i Zofię Janosz
Godzina: 07:00 2. Za + Marię Smętek, męża Kazimierza (od Bogdana Smętka z rodziną oraz chrześniaka Artura z rodziną)
wtorek 18 Czerwiec
Godzina: 18:00 1. Za ++ Bolesława Rozmus w 5. rocznicę śmierci, syna Ryszarda, ++  z pokrewieństwa Rozmus i Kubeczko
Godzina: 18:00 2. O Boże błogosławieństwo dla budowniczych ołtarzy na Boże Ciało
Godzina: 18:30 Nabożeństwo ku czci św. Urbana
środa 19 Czerwiec
Godzina: 07:00 1. Za ++ Eugeniusza Kubeczko, syna Tomasza, Zofię i Franciszka Kubeczko, Annę i Pawła Durok, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące 
Godzina: 07:00 2. Za + Roberta Farugę (od kolegi Wiesława Rom z rodziną)
Godzina: 07:30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
czwartek 20 Czerwiec
Godzina: 17:25 Adoracja Najświętszego Sakramentu
Godzina: 18:00 1. Za ++ Zofię i Józefa Kucz, Martę i Stanisława Okoń
Godzina: 18:00 2. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Urbana z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla katechetek Urszuli Urbańczyk i Zofii Stoleckiej (od dzieci pierwszokomunijnych)
piątek 21 Czerwiec
Godzina: 18:00 1. Do Miłosierdzia Bożego w intencji Parafian 
Godzina: 18:00 2. Za ++ rodziców Annę i Adolfa Odrobińskich, brata Henryka
sobota 22 Czerwiec
Godzina: 08:00 Za + Gertrudę Rozmus, męża Roberta, rodziców oraz ++ z rodzin Rozmus i Kubeczko
Godzina: 13:00 W intencji nowożeńców: Dominika Dzida – Bartosz Koczy
Godzina: 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
Godzina: 18:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Róży i Stanisława Kubeczko z okazji 50. rocznicy zawarcia małżeństwa oraz synów z rodzinami
niedziela 23 Czerwiec
Godzina: 07:30 Za ++ Karola, Helenę, Adama, Jadwigę Szklarskich, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące  
Godzina: 09:30 Do Opatrzności Bożej przez wstaw. MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Agnieszki i Stanisława Fuks oraz córek z rodzinami
Godzina: 11:00 1. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Renaty i Henryka Sojka oraz córki z rodziną
Godzina: 11:00 2. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Jana Bosko z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Małgorzaty i Teofila Stawowy (ze wspomnieniem 80. urodzin Małgorzaty) oraz dzieci z rodzinami (odprawi ks. Gabriel Stawowy SDB)

Podcast "Modlitwa w drodze"

Aktualności

Wiadomości

Komunikat Metropolity Katowickiego w związku z organizacją konsultacji synodalnych w parafiach archidiecezji 30.03.2022
czytaj więcej

Komunikat Arcybiskupa Metropolity Katowickiego przed święceniami diakonatu 15.02.2022
czytaj więcej

Abp Wiktor Skworc - życzenia dla górników - 4.12.2021
czytaj więcej

Słowo Arcybiskupa Katowickiego do wiernych i duchowieństwa Archidiecezji Katowickiej z 11.07.2021
czytaj więcej

Aneks do instrukcji dotyczącej posługi szafarzy Komunii Św. w Archidiecezji Katowickiej z 18.03.2021
czytaj więcej

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Urbana Papieża i Męczennika w Woli, siedziba: Wola 43-225, Szkolna 29.