Intencje na dziś

niedziela 26 Maj
Godzina: 07:30 Za + męża Wilhelma Madeja, syna Czesława, teściową Helenę, rodziców Gertrudę i Władysława Kubeczko, braci, siostry, bratową, szwagrów, dusze w czyśćcu cierpiące 
Godzina: 09:30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Stanisława i Lidii Kubeczko oraz dzieci z rodzinami 
Godzina: 11:00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Haliny i Gabriela Rozmus oraz córek z rodzinami
Godzina: 14:00 Nabożeństwo majowe
poniedziałek 27 Maj
Godzina: 07:30 Nabożeństwo majowe
Godzina: 08:00 Za + Roberta Farugę (od rodzin Maroszek, Lubecki, Bigos i Kędzior)
wtorek 28 Maj
Godzina: 18:00 1. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Zofii i Kazimierza Cholewa oraz synów z rodzinami
Godzina: 18:00 2. Za ++ Marię i Mariana Moric, ++ z rodzin Adamski i Czyrwik, dusze w czyśćcu cierpiące
Godzina: 18:30 Nabożeństwo majowe
środa 29 Maj
Godzina: 07:30 Nabożeństwo majowe
Godzina: 08:00 1. Za ++ Józefa i Marię Opołka, Jana i Franciszkę Granatyr, ++ z rodzin Opołka i Granatyr
Godzina: 08:00 2. Za + Anastazję Wójs (od Karoliny Steczek z dziećmi oraz rodziny Kuszek)
czwartek 30 Maj
Godzina: 07:30 Przez wstawiennictwo św. Urbana w intencji Parafian
Godzina: 11:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące (ofiara ze skarbonki)
Godzina: 16:00 Za ++ rodziców Anielę i Romana Kędzior, trzech synów: Eugeniusza, Aleksandra i Jana, córkę Lucynę, zięcia Stanisława, dusze w czyśćcu cierpiące
piątek 31 Maj
Godzina: 18:00 1. Za + Małgorzatę Odrobiński, męża Józefa, ich rodziców, krewnych z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące
Godzina: 18:00 2. Za + Annę Muszyńską w 1. rocznicę śmierci 
Godzina: 18:30 Nabożeństwo majowe
sobota 01 Czerwiec
Godzina: 08:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi w intencji Róż Różańcowych naszej parafii
Godzina: 08:30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
Godzina: 14:00 W intencji nowożeńców: Natalia Mańka – Mateusz Liszka
Godzina: 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
Godzina: 18:00 Za ++ Andrzeja Janosz, Annę, Marię, S.M. Ludwikę, Władysława Janosz, zięciów, córki, ++ z pokrewieństwa Janosz i Komraus, Marię, Pawła, Franciszka, Jana, Augustyna Wróbel, Annę, Zofię, Wacława Klenczar, Stefana Biolik, ++ z pokrewieństwa Wróble i Kabot, księży, nauczycieli, którzy pracowali w Woli, dusze w czyśćcu cierpiące 
niedziela 02 Czerwiec
Godzina: 07:30 Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Jana Mroziewicz z okazji 90. rocznicy urodzin
Godzina: 09:30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Anieli i Romana Adamus z okazji 50. rocznicy ślubu oraz 70. rocznicy urodzin Anieli
Godzina: 11:00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji rodziny Ewy i Adama Śmieja
Godzina: 14:00 Nieszpory

Podcast "Modlitwa w drodze"

Aktualności

Wiadomości

Komunikat Metropolity Katowickiego w związku z organizacją konsultacji synodalnych w parafiach archidiecezji 30.03.2022
czytaj więcej

Komunikat Arcybiskupa Metropolity Katowickiego przed święceniami diakonatu 15.02.2022
czytaj więcej

Abp Wiktor Skworc - życzenia dla górników - 4.12.2021
czytaj więcej

Słowo Arcybiskupa Katowickiego do wiernych i duchowieństwa Archidiecezji Katowickiej z 11.07.2021
czytaj więcej

Aneks do instrukcji dotyczącej posługi szafarzy Komunii Św. w Archidiecezji Katowickiej z 18.03.2021
czytaj więcej

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Urbana Papieża i Męczennika w Woli, siedziba: Wola 43-225, Szkolna 29.